Jak to funguje

Chytré stroje milon – výsledky cvičení jsou vidět již za měsíc!

Jak být ve formě a cvičit jen 35 minut 6 krát měsíčně a nic neplatit personálnímu trenérovi?

V nolimits pracujeme s tréninkovým konceptem, zvaným milon. Jedná se o kruhový trénink na sofistikovaných strojích, řízených speciálním softwarem. 12 strojů (6 posilovacích a 6 kardio) jsou umístěny v kruhu. Na prvním tréninku Vás změříme na přístroji milonizer. Vaše antropometrické údaje se automaticky uloží do softwaru a následně na smart-kartu. Během každého tréninku vložíte smart-kartu do stroje v určitém pořadí. Stroj se sam automaticky nastaví polohu všech pohyblivých částí (rukojetí, sedadlo, válce) podle údajů na smart-kartě a také určí zátěž, se kterou budete cvičit. Zátěž na strojích se vytváří pomoci elektrického motoru a proto může být velmi přesně upravená. Trénink je řízen hodinkami uprostřed kruhu, tak abyste se pohybovali v kruhu synchronně a strávili na určitém stroji přesně 1 minutu (posilovací stroje) nebo 4 minuty (kardio). Celkem trénink trvá dvě kola a zabere 35 minut. Trenér, který je po dobu celého tréninku přítomen, kontroluje v softwaru, jestli cvičíte poctivě a správně, provádí změny v nastavení zátěži a sleduje Váš progres.

Výhody tréninku na milon:

• Během jednoho tréninku procvičíte všechny hlavní svalové partie.
• Kombinace posilovacího a vytrvalostního tréninku je 15x efektivnější pro spalování tuků, než klasické běhání.
• Časově nenáročný trénink, stačí cvičit 2krát týdně 35 minut.
• Jednoduchý trénink – nemusíte nic pamatovat, protože máte k dispozici automatické nastavení strojů včetně zátěži, přesně určené pořadí strojů a přesně definovaný čas na každý stroj.
• Nemusíte dorazit na přesnou hodinu a nemusíte cvičit ve skupině, můžete nastoupit do kruhu kdykoliv.
• Nemusíte čekat ve frontě ke strojů a čekat, kdy se stroj uvolní.
• Trénink je 100% bezpečný. Žádný ze strojů nevytváří přímou kompresi na páteř a díky přesným nastavením se eliminuje riziko špatného posezení na stroj nebo technicky špatně provedeného cviku.
• Trénink řeší problém všech začátečníků, kteří se stydí ve fitness centru, protože nejsou ještě schopni ovládat velkou zátěž – v nolimits tedy každý vidí jen svoji zátěž na obrazovce před sebou.
• Zpětná vazba – výsledky tréninku na kruhu milon jsou vidět v číslech díky softwaru. Pomáháme Vám tak udržet motivaci dlouhodobě.

Přihlaste se teď na první trénink

Preventor Evminova

Stretch area

Měření parametrů těla

EMS trénink X-Body

Přihlaste se teď na první trénink

Zkus milon zdarma