Lekce «Zdravá záda» a EMS na Proseku v prostorech Knoflíku také končí.

Milí klienti,

Lekce «Zdravá záda» a EMS na Proseku v prostorech Knoflíku také končí. Zatím můžete využit hodiny «Zdravá záda» na Lehovci u Kamily, na Floře u Eleny či na Libuši u Patricie. Nabídku dostupných hodin na Lehovci budeme postupně rozšiřovat abychom vyšli vstříc všem zájemcům.

Zařízení EMS bude přemístěno na pobočku Lehovec v nejbližších dnech, a v pondělí přidáme rozvrh dostupných termínů na stránky nolimitsclubs.cz (http://nolimitsclubs.cz/)

Během příštího týdne se spojíme s každým klientem osobně.

S pozdravem,
Administrace nolimits

4.02.2022 bude nolimits na Proseku trvalé uzavřen

Vážení klienti nolimits Prosek.

S politováním Vám musíme oznámit, že od pátku 4.02.2022 bude fitness centrum nolimits na Proseku trvalé uzavřen. Cvičení na kruhu milon již nadále nebude možné.

Lekce «Zdravá záda» a EMS budou konat ve čtvrtek 3.02.2022, o rozvrhu na další týden Vás budeme informovat dodatečně.

Klienti s platnými permanentkami mohou pokračovat ve cvičení na pobočce v Lehovci, nebo jiných pobočkách nolimits. Během následujícího týdne spojíme se s každým ze stávajících klientů.

Po uplynutí 8 měsíců od otevření nové pobočky na Proseku, musíme konstatovat, že tato pobočka bohužel nezískala potřebný počet klientů, aby mohla zaplatit svoje náklady. Za to může jak celkový pokles zájmu o fitness, spojený s pandemií Covid, tak i to, že se nám nepodařilo zajistit stejný komfort, jako na předchozí pobočce na Proseku. Podobným problémům teď čelí celá fitness branže v ČR, viz např. článek České komory fitness: https://komorafitness.cz/pruzkum-fitka-o-50-procent-nizsi-navstevnost/ Doufáme, že jednoho dne pandemie skončí, finanční situace ve společnosti se zlepší, a my ještě budeme schopní Vás přivítat v nolimits.

S přátelským pozdravem,
Administrace nolimits

nolimits hledá uklíd

Fitness klub nolimits hledá uklíd do své pobočky na Floře. Úklid prostorů 280 m2 zhruba 2-3 hodiny denně. Odměna 150 Kč za hodinu. Zaměstnání na DPP nebo platby na fakturu.  CV posílejte na alex@miloncircle.com

Фитнес клуб nolimits примет на работу специалиста по уборке в свой филиал на Флоре. Уборка фитнес-центра 280 м.кв. около 2-3 часов каждый день. Оплата 150 крон в час. Договор DPP или платежи на фактуру. Резюме просим высылать  на адрес alex@miloncircle.com

WhatsApp +420 775 635 687

Nová pobočka v Lehovci

Milí klienti,
S radostí oznamujeme, že od 18.11 bude otevřená naše nová pobočka v Lehovci na adrese Slévačská 36. Vstup do klubu je z ul. Kukelská. Auto můžete nechat na parkovišti přímo u domu. Pracovní doba je stejná jako na všech ostatních pobočkách. Kromě kruhu milon je tady i prostorný oddělený sál na cvičení Zdravá záda. Těšíme se na Vás!

Do týmu nolimits clubs hledáme posilu

Do týmu nolimits clubs na pobočkách na Proseku, Floře a v Libuši hledáme posilu.
Pokud chcete se věnovat sportu a baví vás pomáhat ostatním na cestě k lepšímu životu, připojte se k nám.
Nepožadujeme praxi v oboru ani trenérské vzdělání, ačkoliv základní znalosti o tom, jak funguje lidské tělo, jsou výhodou. Požadujeme vstřícné jednání, proklientský přístup a komunikační schopnosti.
Nabízíme školení, práci v moderním prostředí s unikátním tréninkovým konceptem ve skvělém týmu, flexibilní pracovní dobu. OSVČ, DPP, DPČ.
CV posílejte na alex@miloncircle.com

Otevření nolimits 17.05

Milí klienti nolimits,

s radostí vám oznamujeme, že od pondělí 17.05. budou naše pobočky znovu otevřeny. V tomto e-mailu bych vás rád informoval o všech změnách, které budou platné od zítra.

1) Otevření fitness center je podmíněno několika pravidly:

Omezení kapacity na 10 klientů, což by u nás neměl být problém.

Klient musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2. dávce), nebo potvrzení, že spadá do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19. V praxi vás vyzveme k vyplnění čestného prohlášení, personál poboček váš test kontrolovat nebude.

Šatny lze používat pro odložení věcí a obuvi, nelze používat sprchy.

Cvičit můžete bez respirátoru, ačkoliv vláda to povolila jen profesionálním sportovcům.

2) Kromě poboček na Floře a v Libuši se zítra otevře pobočka na Proseku, na adrese Jablonecká 4, v nových prostorech rodinného centra Knoflík. Pokud byste se chtěli seznámit s pobočkou dříve, než si tam půjdete zacvičit, zveme vás v pondělí od 15:00 do 18:00 na střechu Knoflíku do kavárny, kde bude čekat Kamila a provede vás novými prostory.

3) Na všech třech pobočkách se mění provozní doba.

Po – Pá: 07:00 – 13:00, 15:00 – 21:00.

To znamená, že mezi 13:00 a 15:00 zůstanou pobočky zavřené a večer se bude zavírat o hodinu dříve, tj. v 21:00. Víkendy zůstanou beze změn.

So: 08:00 – 13:00
Ne: 16:00 – 21:00

4) Členství:

Vzhledem k neustále se měnícím pravidlům a nařízením vlády a celkové nejistotě ve společnosti, rozhodli jsme se být co nejvíce flexibilní vůči našim klientům. Od zítra na všech pobočkách platí jen dvě možnosti členství – měsíční permanentka za 990 Kč a jednorázový vstup za 150 Kč. Permanentka je bez závazků a platí 1 měsíc od data nákupu. Ruší se takovým způsobem možnost blokace členství.

Všem členům, kteří měli u nás zaplaceno dopředu, buďto několik splátek smlouvy nebo permanentku na delší dobu, jsme převedli nevyužitou alikvotní částku na depozitní účet, ze kterého můžete platit členství podle nového ceníku. O zůstatku na depozitním účtu se informujte, prosím, přímo na pobočce u trenéra.

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na vás od zítra v nolimits.

Skolióza a cvičení v posilovně

Do posilovny se sloliózou – ano nebo ne? Na tuto otázku odpoví Iryna Sobko – ředitelka oddělení fyzické rehabilitace v «Centru Evminova».

 

«Není tak jednoduché jednoznačně odpovědět na tuto otázku. Záleží na tom, jak velké zakřivení páteře má pacient a v jakém věku je. Pokud se jedná o dospělého (17 let a více) se zakřivením páteře 10-15 stupňů, není známá skoro žádná kontraindikace pro cvičení v posilovně. Jediné, na co by měl dát pozor, je symetrie cviků.
Pokud se jedná o skoliózu, vyvíjející se u dospívajícího, mladšího než 17 let, doporučila bych spíše léčebnou tělesnou výchovu (LTV) než posilování ve fitku. Do té doby, než skončí proces formování kostního systému, je lepší se soustředit na korekci skoliotické křivky a prevenci jejího dalšího zakřivení.

Nejsložitější případ je dospělý se skoliózou více než 10-15%. Na jedné straně takový pacient má hodně kontraindikací. Na druhé stráně samotná LTV nemůže vyřešit všechny jeho potřeby, protože posilování je důležité v každém věku.

V první etapě začínáme vždy pouze klasickou LTV. Postupně přidáváme více a více posilovacích cviků. Později již budeme schopni začít s plnohodnotným tréninkem, však s některými omezeními. Kdy můžeme s takovým tréninkem začít? Pouze tehdy, když pacient se naučí kontrolovat a vědomě udržovat svojí skoliotickou křivku. Tento jev se jmenuje «autokorekce». A přesně tohle je to, čemu musíme pacienta učit po celou dobu naší práce s ním. Ideálním výsledkem je, když pacient je schopen svalovým impulzem křivku maximálně narovnat.

Jaké cviky by neměl dělat takový pacient? Například u pacientů s bederní skoliózou bych vynechala jakékoliv náklony se zátěží, zkracovačky ve velkém rozsahu a skoky. Dřepy s osou bych nahradila cviky vleže na zádech.

Hlavním cílem tréninku je zastavit další zakřivení skoliózy, zpevnit svalový korzet, aby byl schopen udržovat křivku páteře, předběhnout vyvíjení osteochondrózy a vytvořit krásnou postavu. Přesně v tomto pořadí by se měli řešit jednotlivé úkoly»

Více o dekompresivní terapii páteře – Evminove metodě

3.12. OTEVŘENÉ

Milí klienti,
s radostí vás chceme informovat, že obě pobočky Nolimits budou od čtvrtka 3.12. OTEVŘENÉ. 🙂
Při vstupu do fitness centra a pohybu v něm, včetně cvičení, je bohužel nutné mít zakrytá ústa a nos. 😷 Také je potřeba dodržovat hygienická opatření, jako je dezinfekce rukou a rozestupy 2 metry. Omezení v počtu cvičících se na nás nevztahuje, neboť pobočky Nolimits jsou dostatečně prostorné.
Šatny i sprchy budou k dispozici.
Otevírací doba bude v našich standardních časech.
DŮLEŽITÉ: Pokud vám aktuální podmínky nevyhovují, dejte nám prosím vědět na email admin@itsmilon.club a my vám blokaci členství prodloužíme až do konce platnosti vládních opatření.
Těšíme se na vás, tým Nolimits 🙂

nolimits od 9.10. zavřeno

Milí klienti.

S politováním Vám musíme oznámit, že podle nově vydaných opatření Vlády ČR, budou od zítra 9.10. naše pobočky zavřené a to na dobu minimálně 2 týdnů.

Administrace nolimits

Zkus milon zdarma