nolimits od 9.10. zavřeno

Milí klienti.

S politováním Vám musíme oznámit, že podle nově vydaných opatření Vlády ČR, budou od zítra 9.10. naše pobočky zavřené a to na dobu minimálně 2 týdnů.

Administrace nolimits

Co znamená SpO2? Co je normální úroveň SpO2?

V nolimits ihned po tréninku Vám změříme nasycení krve kyslíkem. Je to důležité, abychom věděli, jak zvládáte intenzivní kardio zátěž. Kromě toho, tento malý přístroj je schopen rychle rozpoznat nějakou chronickou obstrukční plicní nemoc. Může také pomoci i během pandemie koronaviru. Mezi příznaky tohoto onemocnění patří vysoká dušnost a další dýchací obtíže. Pokud pulzní oxymetr ukáže u zdravého jedince nestandardní hodnoty, může to být indicie, že jsou potřebné testy na koronavirus.

SpO2 je zkratka pro periferní kapilární okysličení, odhad množství kyslíku v krvi. Přesněji řečeno je to procento okysličené hemoglobin (hemoglobin obsahující kyslík) oproti celkovému množství hemoglobinu v krvi (okysličenou a okysličené hemoglobin).

SpO2 je odhad saturace arteriální krve kyslíkem nebo SaO2, který se odkazuje na množství okysličené hemoglobin v krvi.

Hemoglobin je bílkovina, která přenáší kyslík v krvi. To se nachází uvnitř červených krvinek a dává jim jejich červenou barvu.

SpO2 lze měřit pomocí pulzní oxymetrie, nepřímé, neinvazivní metody (což znamená, že nevyžaduje zavedení přístroje do těla). Funguje tak, že vyzařuje a absorbuje světelné vlny procházející cév (nebo kapiláry) v prstu. Variantu světelné vlny procházející prst dá hodnotu měření SpO2, protože stupeň saturace kyslíkem způsobuje odchylky v barvě krev.

Tato hodnota je reprezentován v procentech. Pokud je vaše oxymetr 98 %, to znamená, že každé červených krvinek se skládá z 98 % okysličené a 2 %-okysličené hemoglobin. Se pohybuje mezi 95 a 100 % SpO2 normální hodnoty.

Dobrá krev okysličení je nutné dodávat energii, kterou vaše svaly potřebují pracovat, což zvyšuje během sportovní aktivity. Pokud je vaše hodnota SpO2 pod 95 %, která může být projevem špatné krve okysličení, neboli hypoxie.

Přihlaste se teď na první trénink ZDARMA

Aktuální informace

Milí klienti,

s velkou radostí bychom Vám chtěli oznámit, že od pondělí 25.05 je povoleno používat šatny a sprchy ve fitness centrech. Takže již za pár dní můžete cvičit bez omezení!

Také se můžete od příštího týdne přihlašovat na tréninky EMS na Proseku.

Těšíme se na viděnou v klubech nolimits!

Váš tým nolimits

Pobočky nolimits budou zkušebně otevřené zítra 27.04

Milí klienti, rádi Vás informujeme, že obě pobočky nolimits budou zkušebně otevřené zítra 27.04. od 13:00 do 22:00. Od úterý 28.04 otevřeno v standardní otevírací době. Jak již bylo zmíněno, jsme nucení zavést některá omezení, která jsou podmínkou abychom mohli kluby vůbec otevřít.

1 – Vstup do fitness centra a pohyb v něm pouze se zakrytými ústy a nosem. – Doporučujeme všem cvičícím používat sportovní (cyklistické) nákrčníky místo klasické roušky – dá se v nich lépe dýchat během cvičení.
2 – Šatny a sprchy není možné používat pro převlékání ani sprchování – věci ale můžete si v šatně odložit, WC také lze používat.
3 – Každý klient dostane od nás zdarma pár fitness rukavic, ve kterých lze cvičit. Tím omezíme kontakt pokožky se stroji. milon stroje budou průběžně dezinfikovaný personálem. Stroje Five, stroje na rozehřátí a posilování po každém cviku bude muset klient dezinfikovat sám.
4 – Nebude fungovat kávovar ani nebude možné půjčit skleničku na vodu – nápoje lze mít jen v osobní lahvi anebo zakoupit balenou.
5 – Nebude přístupné masážní křeslo.
6 – Přípravky na dezinfekce budou umístěny po celém klubu v dostatečném množství, abyste mohli je kdykoliv použit.
7 – Hodiny Zdravá záda budou probíhat bez omezení, na Proseku rozvrh na nejbližších 14 dní bude zveřejněn v pondělí odpoledne, na Floře začnou od 5.05.
8 – Informace ohledně EMS zveřejníme během týdne.

Co se týká členství:

– U každé předplacené permanentky posuneme koncové datum o 45 dní (blokace od 13.03 do 27.04).

– U každé smlouvy s měsíčními splátkami koncové datum se měnit nebude, ale budou prominuty 1,5 splátky. V praxi to znamená, že pokud jste měli zaplaceny březen, neplatíte duben ani půlku května, splatná bude polovina splátky za květen. Pokud jste měli zaplaceny březen a duben, neplatíte květen a půlku června, splatná bude polovina splátky za červen.

DŮLEŽITÉ: Pokud Vám aktuální podmínky nevyhovují, necítíte se komfortně nebo bezpečně, anebo prostě nechcete cvičit, pokud se všechno nevrátí do normálu, dejte nám prosím vědět na email admin@itsmilon.club a my Vám blokaci prodloužíme až do konce platnosti vládních opatření.

Těšíme se na Vás a jsme k dispozici na emailech a telefonech pro jakékoliv Vaše dotazy.

Přerušení doby provozu nolimits

Vážení klienti,

z důvodu vyhlášení nouzového stavu v České republice jsou sportovní provozovny uzavřené na dobu 30 dnů. Tímto Vás informujeme, že Vaše členství bude pozastaveno po dobu nouzového stavu. Po ukončení doby zákazu vstupu do posiloven Vám zůstane stejný počet dnů členství jako před tím.

Děkujeme za pochopení
Tým nolimits

Na pobočkách přibyl nový stroj

Milí klienti, jistě jste si už všimli, že nám na pobočkách přibyl nový stroj. Multifunkční věž je pro vás volně přístupná, můžete si zde doplnit cvičení po kruhovém tréninku na Milon stojích. 💪🙂

Ode dneška najdete na Proseku multifunkční věž

Novinka na Proseku – Funkční trénink. Ode dneška najdete na Proseku multifunkční věž, na které se dá procvičit každou skupinu svalů. Věž je volně přístupná pro všechny členy klubu. Během pár dní nainstalujeme stejnou věž na Floře a představíme Vám i možnosti osobních funkčních tréninků s našimi trenéry!