Kolik to stojí

„Ceny členství a permanentek u nás jsou konečné a nevyžadují žádné další investice.“

Každý jsme jiný a každý hledá něco jiného. Proto u nás najdete ten typ členství, který bude vyhovovat právě vám. S ceníkem se můžete seznamit na této stránce, ale abyste vybrali tu nejlepší variantu, zveme vás do jakékoliv pobočky nolimits vyzkoušet první trénink zdarma a bez závazku. Během prvního tréninku vás trenér seznamí s možnostmi členství a poradí vám, jak vybrat ten správný druh členství nebo permanentky, který bude vyhovovat právě vám.

Pro nás jsou nejdůležitější výsledky, kterých díky pravidelnému cvičení v nolimits můžete dosáhnout. První výsledky u nás uvidíte již za měsíc! Váš pokrok pečlivě sledujeme pomocí softwaru a vy se také můžete kdykoliv podívat v osobním kabinetu, jak jste na tom. Důležité je zmínit, že pokud si chcete své výsledky udržet, neměli byste se již nikdy výhybat pravidelnému cvičení, a proto ta nejdelší varianta členství bude pro vás tou preferovanou. Máme i kratší varianty pro ty z vás, kteří hodně cestujete anebo se věnujete jiným sportovním aktivitám.

Ceny členství a permanentek u nás jsou konečné a nevyžadují žádné další investice. Za cenu členství dostanete bezlimitní a časově neomezený přístup do všech 5 klubů nolimits ve třech zemích, péče osobního trenéra při každé návštěvě, pravidelná měření tlaku, saturace a sestavy těla na moderním přístroji Inbody, masážní křeslo na vybraných pobočkách, vstup na semináře a přednášky, možnost posezení v relax zóně po tréninku a horké nápoje zdarma.

 


  * uvedená cena nezahrnuje vratný depozit za členskou kartu (300 Kč)
  Měsíční splátka: 990 Kč

  V ceně členství:
  ✅neomezené návštěvy klubu
  ✅osobní trenér
  ✅tréninkový program
  ✅měření sestavy těla
  ✅kardio zóna a strečinková zóna FIVE

   

  Přihlaste se teď na první trénink ZDARMA