vyberte klub milon

První trénink na kruhu milon je nutné rezervovat. Během 90 minut změříme Vám na přístroji InBody sestavu těla, nastavíme jednotlivé stroje, vysvětlíme, jak se cvičí v kruhu milon a odpovíme na všechny dotazy. Na další trénink se již objednávat nemusíte a můžete přijít kdykoliv. První trénink na kruhu milon je zdarma.

Nejdříve si vyberte pobočku, na které chcete první trénink absolvovat. Pak si vyberte vyhovující termín. Po kliknutí na vyhovující termín systém vás vyzve k vyplnění telefonního čísla pro založení Vašeho uživatelského účtu. Následně systém Vás vyzve k vyplnění osobních údajů. Po vyplnění údajů klikněte na «Potvrďte rezervaci». Na e-mail Vám přijde potvrzení termínu. Na první trénink vezmete si prosím sportovní oblečení, obuv a ručník.

LEHOVEC – Slévačská 36, Praha 14

LIBUŠ – Mirotická 12, Praha 4

Storno podmínky: bezplatné zrušení rezervace tréninku ve skupině «Zdravá záda», individuálních tréninků EMS nebo «Zdravá záda» je možné nejpozději 24 hodiny před začátkem lekce a to telefonicky nebo osobně na recepci nolimits. V případě zrušení rezervace po tomto termínu nebo v případě nezrušení rezervace si nolimits vyhrazuje právo účtovat sankci ve výši 100% ceny dané lekce.

Pokud máte k rezervaci jakékoliv dotazy, vyplňte prosím kontaktní formulář a trenér vás bude kontaktovat v nejbližším volném termínu.



    Zkus milon zdarma