vyberte klub

Pokud se k nám chystáte poprvé, vyberte prosím v rozvrhu lekci «Zdravá záda úvodní hodina». Během této hodiny naučíme se technickým základům cvičení na Preventoru Evminova.
Další tréninky pak budete absolvovat ve skupinách «Zdravá záda velká skupina», «Zdravá záda malá skupina» nebo «Lekce při chronické bolesti zad».

Po kliknutí na vyhovující termín systém vás vyzve k vyplnění telefonního čísla pro identifikaci vašeho uživatelského účtu. Pokud založený účet u nás zatím nemáte, systém vás vyzve k vyplnění osobních údajů. Po vyplnění údajů klikněte na «Potvrďte rezervaci». Pokud máte u nás již zakoupenou permanentku nebo dostupné prostředky na depozitu, trénink bude automaticky zaplacen. Jinak naskočí platební brána a vyzve vás k zaplacení tréninku platební kartou nebo bankovním převodem (QR platba).

LEHOVEC – Slévačská 36, Praha 14

LIBUŠ – Mirotická 12, Praha 4

Storno podmínky: bezplatné zrušení rezervace tréninku ve skupině «Zdravá záda», individuálních tréninků EMS nebo «Zdravá záda» je možné nejpozději 24 hodiny před začátkem lekce a to telefonicky nebo osobně na recepci nolimits. V případě zrušení rezervace po tomto termínu nebo v případě nezrušení rezervace si nolimits vyhrazuje právo účtovat sankci ve výši 100% ceny dané lekce.

Pokud máte k rezervaci jakékoliv dotazy, vyplňte prosím kontaktní formulář a trenér vás bude kontaktovat v nejbližším volném termínu.    Zkus milon zdarma